1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kontakt

00-891 Warszawa
ul. Chłodna 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 527-23-12-733
KRS 0000159843
REGON 016400767

Jubileusz 20-lecia w Rebizantach

W pięknie położonym na Ziemi Zamojskiej Ośrodku Wypoczynkowym Rebizanty k/Suścia, należącym do Komendy Powiatowej PSP Tomaszów Lubelski, odbyło się jubileuszowe spotkanie regionalne z okazji XX – lecia Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa. W spotkaniu uczestniczyli emeryci i renciści z terenu byłego województwa zamojskiego.

Powitania uczestników spotkania i zaproszonych gości dokonał Prezesa Koła w Zamościu Edwarda Wisz, a Prezesa Zarządu Wojewódzkiego ZEiRP R.P. w Lublinie Stanisława Marek wygłosił okolicznościowe przemówienie.

Następnie uhonorowano liczną grupę przybyłych na jubileusz emerytów, rencistów i gości wręczając 4 odznaki Za Zasługi dla ZEiRP R.P. nadanych przez Zarząd Główny ZEiRP R.P., 13 medali jubileuszowych XX – lecia ZEiRP R.P. i 30 wyróżnień dyplomami okolicznościowymi. Odznaki Za Zasługi dla Związku otrzymali: Piotr Kierepka, Kazimierz Koniec, Bolesław Wnuk, Janusz Borowiński.

W spotkaniu uczestniczyło 18 członków Koła w Zamościu z jego Prezesem Edwardem Wisz, 10 członków Koła w Tomaszowie Lubelskim z jego Prezesem Piotrem Grząśko, 4 członków Koła w Biłgoraju z jego Prezesem Anatoliuszem Komanowski oraz 4 członków Koła w Hrubieszowie z jego Prezesem Ryszardem Sidorski. Współorganizator spotkania Zarząd Wojewódzki ZEiRP R.P. w Lublinie reprezentowali: Prezes Stanisław Marek, Wiceprezes Adam Maluga i Sekretarz Adam Skowronek.

W spotkaniu uczestniczył Zastępca Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Gustaw Włodarczyk oraz komendanci powiatowi PSP: w Biłgoraju st. bryg. Krzysztof Michoński,
w Hrubieszowie bryg. Piotr Kierepka, w Tomaszowie Lubelskim st. bryg. Stanisław Kielech.

Uroczystości jubileuszowe zakończyło się wspólnym obiadem oraz plenerowym spotkanie przy ognisku na urokliwej wyspie rzeki Tanew, przy dużym osobistym zaangażowaniu Komendanta Powiatowego PSP
w Tomaszowie Lubelskim oraz podległych mu funkcjonariuszy pożarnictwa.

Opracowali: R. Popajewski, St. Marek

 

Poniżej relacja zdjęciowa.

 

Licznik odwiedzin

8469697
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Całkowity
2535
398
3932
7833633
17175
54159
8469697