1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kontakt

00-891 Warszawa
ul. Chłodna 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 527-23-12-733
KRS 0000159843
REGON 016400767

Zebranie sprawozdawczo-noworoczne członków Koła ZE i RP RP we Włodawie

W dniu 21 stycznia 2016 roku odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła ZE i RP RP we Włodawie. Było ono połączone ze spotkaniem opłatkowo-noworocznym. Otwarcia zebrania dokonał Prezes Koła Edward Morawski, który przywitał wszystkich zebranych, a w szczególności zaproszonych gości w osobach: bryg.mgr inż Pawła Matczuka Komendanta Powiatowego PSP we Włodawie oraz jego Zastępcę bryg.mgr Dariusza Pytkę.

Po przyjęciu porządku obrad Prezes Koła przedstawił sprawozdanie z działalności za rok 2015. Ze sprawozdaniem finansowym zapoznał zebranych Skarbnik Janusz Grytczuk, a w imieniu Komisji Rewizyjnej głos zabrał Aleksander Celiński. Po dyskusji zebrani jednogłośnie udzielili absolutorium dla Zarządu Koła. Przyjęto następnie plan pracy na rok 2016.

Obecny na zebraniu Vice Prezes Koła, a jednocześnie członek ZW ZE i RP RP w Lublinie Waldemar Moszczyński zapoznał zebranych z realizacją najważniejszych zadań przez Zarząd Wojewódzki w roku 2015 oraz planowanych zadaniach na rok bieżący.

Obecny na zebraniu Komendant Powiatowy PSP we Włodawie bryg.mgr inż. Paweł Matczuk omówił pokrótce realizowane zadania w roku ubiegłym oraz zamierzenia w roku bieżącym.

Miłym akcentem było przyjęcie dwóch nowych członków w szeregi naszego Koła. Są to emeryci: Stanisław Dyczkowski i Krzysztof Doroszkiewicz.

W drugiej części zebrania z okazji niedawnych Swiąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku zebrani podzielili się opłatkiem oraz składając sobie najlepsze życzenia. Spotkanie uświetnił muzyką akordeonową członek naszego Koła Stefan Kazuro w postaci kolęd i innych wpadających w ucho emerytów utworów. Następnie podczas uroczystego obiadu wspominano dawne lata strażackiej służby. 

Opracował : Edward Morawski - Prezes Koła ZE i RP RP we Włodawie

Licznik odwiedzin

8469722
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Całkowity
2560
398
3957
7833633
17200
54159
8469722