1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kontakt

00-891 Warszawa
ul. Chłodna 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 527-23-12-733
KRS 0000159843
REGON 016400767

Roczne Zebranie członków Koła ZEiRP w Kwidzynie

Zebranie odbyło się w dniu 13.01.2017 r. W zebraniu uczestniczyło 10 osób z pośród 16 członków Koła.

Otwarcia zebrania dokonał Prezes Koła kol. Czesław Olejnik, witając przybyłych członków Koła i gości w osobach:

- st. bryg. Sławomir Bogiel – Komendant Powiatowy PSP w Kwidzynie,

- st. kpt. Jan Chodukiewicz – Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Kwidzynie,

- kol. Mariusz Kunicki         – emeryt PSP,

- kol. Krystyna Witkowska – emerytka PSP.

Zebranie członków Koła połączone zostało ze spotkaniem noworocznym. Zarząd Koła przedstawił sprawozdanie ze swojej działalności za rok 2016. Podobnie Komisja Rewizyjna, która nie wnosiła  uwag do działalności Zarządu Koła i spraw finansowych.

Przedstawiono propozycje do Planu Pracy Koła w roku bieżącym.

W swoim wystąpieniu st. bryg. Sławomir Bogiel, przedstawił krótką informację

o działaniach podejmowanych przez tut. komendę powiatową PSP w roku ubiegłym i planach na rok bieżący. Dziękował członkom Koła za to, że będąc na emeryturze dalej utrzymują stały kontakt z „komendą”, interesują się sprawami ochrony ppożarowej.

Zebranie w części oficjalnej zakończyło się dyskusją nad sprawozdaniem Zarządu Koła i propozycjami do Planu Pracy. Akceptację uzyskały m.in.: takie zamierzenia na rok 2017 jak udział w spływie kajakowym czy jesienne grzybobranie. Do udziału w obydwu imprezach zapraszamy członków Koła wraz z rodzinami. Plan pracy nie jest dokumentem zamkniętym, Zarząd Koła jest otwarty także inne propozycje naszych członków.

Prezes Zarządu Koła zamykając Zebranie, podziękował członkom Koła oraz zaproszonym gościom za przybycie i udział w obradach, życząc jednocześnie wszelkiej pomyślności w Nowym 2017 Roku.

Po części oficjalnej, odbyła się cześć związana ze spotkaniem Noworocznym, które przebiegało w miłej atmosferze, wspominaliśmy wydarzenia z naszej służby, a także kolegów którzy odeszli na wieczną służbę.

Za tym pośrednictwem, wszystkich zainteresowanych a jeszcze się wahających wstąpieniem do naszego Koła, serdecznie zapraszam.

 

P.S.

 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia koledze Prezesowi Zarządu Wojewódzkiego naszego związku, który właśnie z tego powodu nie był obecny na naszym spotkaniu.

 

Tekst i zdjęcia:

   Czesław Olejnik – Prezes Zarządu Koła

Licznik odwiedzin

8518663
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Całkowity
243
832
6626
7878433
26446
39695
8518663