1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kontakt

00-891 Warszawa
ul. Chłodna 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 527-23-12-733
KRS 0000159843
REGON 016400767

Jubileuszowy XV Memoriał im. Krzysztofa Bobra w piłce siatkowej

Tradycyjnie 19 października 2019 r. w SP Nr 4 w Gryficach odbył się XV Memoriał im. Krzysztofa Bobra. Był to więc jubileuszowy turniej. Spotkali Się na nim obecnie pełniący służbę funkcjonariusze pożarnictwa KP PSP i JRG Gryfice. Gościnnie wzięła w nim udział ekipa sąsiadów z Komendy Powiatowej PSP i JRG Kamień Pomorski.

W sportowej części turnieju wystąpiło sześć drużyn. Na początku uroczystego otwarcia dokonała wdowa po zmarłym Krzysztofie Larysa Bober wraz z członkami rodziny. Po czym delegacja funkcjonariuszy pożarnictwa i emerytów wraz z zastępca Komendanta Powiatowego PSP Gryfice mł.bryg. Józefem Brzezińskim udała się na miejscowy cmentarz, gdzie złożono wiązankę kwiatów i zapalono znicze. By ł to wzruszający moment.

Turniej przebiegł w sportowej rywalizacji i kosztował dużo wysiłku a szczególnie w grupie emerytów co znacznie podwyższyło średnia wieku uczestników turnieju.

Klasyfikacja drużyn :

I Miejsce Funkcjonariusze 1 zmiany JRG,

II Miejsce Funkcjonariusze KP PSP Gryfice.

III Miejsce Funkcjonariusze PSP i JRG Kamień Pomorski,

IV Miejsce Funkcjonariusze 2 zmiany JRG

V Miejsce Emeryci Koła ZEiRP RP,

VI Miejsce Funkcjonariusze 3 zmiany.

Zdobyte miejsca zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami.

Druga część spotkania odbyła się na rodzinnym pikniku w lesie na tzw. Hubertówce Nadleśnictwa Gryfice. Przy dobrej pogodzie wszyscy uczestnicy turnieju wzięli w nim udział. Do tego grona dołączyli członkowie rodzin z dziećmi i wnukami. Tradycyjny poczęstunek z zupą, kiełbaską z grilla , pajdą chleba ze smalcem, kawą ,herbatą, napojami i dobrą muzyką zadowolił całe towarzystwo. Bogata wymiana wspomnień z sąsiadami, opowiadaniom z historii pożarnictwa obu regionów nie było końca. To tylko potwierdza potrzebę organizacji takich integracyjnych spotkań środowiskowych.

Wszystkim zaangażowanym w organizację tego spotkania pracownikom i funkcjonariuszom PSP Zarząd Koła ZEiRP RP w Gryficach składa serdeczne podziękowania i do następnego zobaczenia

Tekst i zdjęcia przygotował;

   Prezes Zarządu Koła

     Zw. EiRPRP

     w Gryficach

   Leonard Rysak

Licznik odwiedzin

8469533
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Całkowity
2371
398
3768
7833633
17011
54159
8469533