1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kontakt

00-891 Warszawa
ul. Chłodna 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 527-23-12-733
KRS 0000159843
REGON 016400767

ZEBRANIE KOŁA LUBLIN w „UROCZYSKU DĄBROWA”

W dniu 17 czerwca 2021 r. w „UROCZYSKU DĄBROWA” nad Zalewem Zemborzyckim odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła Lublin Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Lublinie.

Zebraniu przewodniczył Prezes Koła Kol. Stanisław Marek, który przywitał  uczestników zebrania, w tym również Kolegę Mariana Ziętka Prezesa Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Lublinie.

Po zapoznaniu uczestników zebrania z programem spotkania uczestnicy uczcili minutą ciszy pamięć zmarłych w ostatnim czasie członków Koła, w tym Prezesa Piotra Pawła Dworaka oraz Kolegi bryg. Stefana Gmitruka.

Następnie wręczono odznaczenia i listy gratulacyjne zasłużonym emerytom i jubilatom. Odznakami „Zasłużony dla Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP” zostali wyróżnieni: Kol. Janina Żochowska, Kol. Mieczysław Grygiel, Kol. Henryk Gryta, Kol. Wiesław Piotrowicz Kol. Janusz Sudół i Kol. Kazimierz Mitera.

Wręczenia Odznak Honorowych „Zasłużony dla Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP” dokonał członek Zarządu Głównego, Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP Kol. Stanisław Marek.

Listami gratulacyjnymi Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej i Prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Lublinie z okazji 85, 80, 70, 65, 60 rocznicy urodzin zostali uhonorowani następujący  członkowie Koła: Irena Duda, Janusz Sudół, Jakubas Jerzy, Halina Kamińska, Mirosław Gwarda.

W dalszej części zebrania Prezes Koła Kol. Stanisław Marek przedstawił sprawozdanie z działalności Koła za rok 2020 oraz zapoznał uczestników zebrania z realizacją funduszu socjalnego emerytów i rencistów pożarnictwa.

Sprawozdanie finansowe Koła w Lublinie za 2020 r. zaprezentowała uczestnikom zebrania Koleżanka Elżbieta Żydek (Skarbnik Koła).

Z wynikami kontroli Koła Lublin przeprowadzonej przez komisję rewizyjną za okres 2020 r. zapoznała uczestników zebrania Sekretarz Komisji Koleżanka Halina Kamińska. W ocenie komisji działalność merytoryczna Koła została oceniona jako prawidłowa.. Po wysłuchaniu sprawozdania z działalności Koła, sprawozdania finansowego oraz ustaleń pokontrolnych po kontroli Koła przez komisję rewizyjną, uczestnicy zebrania w głosowaniu jawnym  jednogłośnie przez aklamację pozytywnie zaakceptowali działalność Koła ZE i RP RP w Lublinie za 2020 r.

Po wymianie propozycji uczestników zebrania na temat działalności w 2021 r. Prezes Koła zaprezentował uczestnikom zebrania  zakres planu działania Zarządu Koła Lublin na 2021 r., do którego nie wniesiono zastrzeżeń. Zebranie sprawozdawcze zakończyło się na leśnej polanie okolicznościowym cateringowym obiadem oraz grillem przy ognisku i muzyce.

 

  

 Image1

  

Image2

 

 

Image3

 

Image4

 

Image5

 

Image6

 

Image7

 

tekst: Kazimierz Mitera
zdjęcia: Adam Skowronek

Licznik odwiedzin

8472408
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Całkowity
53
2512
6643
7833633
19886
54159
8472408