1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kontakt

00-891 Warszawa
ul. Chłodna 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 527-23-12-733
KRS 0000159843
REGON 016400767

20 – lecie powołania ZEiR P RP na sportowo, rodzinnie i słodko w Gryficach

W sobotę 18 października 2014 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Gryficach odbył się jubileuszowy X Memoriał im. Krzysztofa Bobra w piłce siatkowej . Memoriał nam wszystkim przypomniał sylwetkę strażaka, który wielokrotnie reprezentował tutejszych funkcjonariuszy na różnego rodzaju zawodach w piłce siatkowej. Była to również okazja do wspomnień o zmarłych funkcjonariuszach i możliwość spotkania się obecnych funkcjonariuszy w służbie z emerytami. W turnieju uczestniczyło 6 drużyn. Cały turniej mający charakter dobrej zabawy przebiegał w bardzo dobrej atmosferze w myśl zasady fair play. Otwarcia turnieju dokonała wdowa po zmarłym Larysa Bober wraz z obecną na turnieju rodziną. Gościem turnieju był st. bryg. Edward Pruski były Komendant PSP w Gryficach, który z okazji 20-lecia powstania ZEiRP RP został uhonorowany Medalem 20 – lecia ZEiRP RP.

Po zakończeniu turnieju dalszy ciąg uroczystości związanej z 20-leciem powstania ZEiRP RP odbył się na uroczystym wspólnym rodzinnym pikniku. Podczas jego trwania Prezes Koła L. Rysak przypomniał krótką historię powołania ZEiRP RP jego cele, zadania oraz aktualnie realizowane zadania. Z tej okazji zostały przypomniane wspomnienia, które uwiecznione zostały na kartach historii istniejącej kroniki koła w myśl hasła „Kto zapomina o przeszłości jest bez przyszłości ”. Komendant Powiatowy PSP w Gryficach D. Sobczyk przedstawił kierunki współpracy jaka realizowana jest przez Komendę z tut. kołem. Jest ona na bieżąco prowadzona i uzupełniana o nowe formy z korzyścią dla wspólnego dobra. Przez cały czas trwania pikniku przygrywał zespół muzyczny. Zarząd Koła ufundował dla wszystkich uczestników pikniku okolicznościowy słodki tort, który został sprawiedliwie pokrojony i rozdany.

Dzień 20-lecia powołania ZEiRP RP przebiegał w prawdziwie rodzinnej atmosferze . Życzeniem wszystkich było aby obecni na pikniku mogli spotkać się za następne 20 lat z w pełnym składzie osobowym .

Prezes

Zarządu Koła ZERP RP

w Gryficach

mł. bryg. w st. spocz. Leonard Rysak

 

 

 

Licznik odwiedzin

8473284
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Całkowity
339
590
7519
7833633
20762
54159
8473284