1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kontakt

00-891 Warszawa
ul. Chłodna 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 527-23-12-733
KRS 0000159843
REGON 016400767

XI Memoriał w piłce siatkowej im. Krzysztofa Bobra

10 października br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Gryficach odbył się XI Memoriał  w piłce siatkowej im. Krzysztofa Bobra. Memoriał ma wszystkim przypominać sylwetkę strażaka, który wielokrotnie reprezentował jednostkę na zawodach różnego szczebla w piłce siatkowej,  a jednocześnie jest okazją do wspominania osób, których już w naszych szeregach nie ma. Impreza  umożliwia spotkanie się obecnych funkcjonariuszy i pracowników Komendy z emerytami, którzy kiedyś dzielnie służyli, a dziś są na zasłużonym odpoczynku. Organizatorami byli: Komenda Powiatowa PSP w Gryficach, Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Gryficach, Ochotnicza Straż Pożarna w Gryficach.

W turnieju uczestniczyły 3 zmiany służbowe Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gryficach, Komendy Powiatowej PSP w Gryficach, Emeryci i Renciści gryfickiej straży.

W samo południe Komendant Powiatowy PSP bryg. Dariusz Sobczyk oficjalnie przywitał wszystkich zawodników oraz zaproszonych gości. Nie obyło się bez wspomnień o strażakach, których już wśród nas nie ma. Uroczystego rozpoczęcia zawodów dokonała Pani Larysa Bober – wdowa po zmarłym strażaku. Następnie delegacja na czele z Komendantem Powiatowym PSP udała się na cmentarz, gdzie zapalono znicz oraz złożono kwiaty na grobie Krzysztofa Bobra.

Cały turniej, mający charakter dobrej zabawy, przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze i w myśl zasad fair play. Wszystkie drużyny starały się grać jak najlepiej.

Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

1. miejsce – drużyna KP PSP Gryfice

2. miejsce – I zmiana służbowa JRG

3. miejsce – I zmiana służbowa JRG

4. miejsce – III zmiana służbowa JRG

5. miejsce – reprezentacja Emerytów i Rencistów

Turniej zakończył się wspólnym piknikiem strażackim, na który przybyli funkcjonariusz  i pracownicy oraz emeryci i renciści KP PSP Gryfice wraz z małżonkami.

Organizatorzy pragną gorąco podziękować Panu Jerzemu Kołodziejczykowi – Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 4 w Gryficach, Kołu Łowieckiemu REGA w Gryficach, Pani Marzenie Pelc – Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Gryficach oraz  szczególnie za  wsparcie finansowe dla Banku BGŻ BNP Paribas S.A. oddział w Gryficach.

Jeszcze raz dziękujemy za pomoc w organizacji turnieju.

Pracownicy KPPSP Gryfice.

Na zdjęciach;

Pani Larysa Bober – wdowa po zmarłym strażaku,

Komendant Powiatowy PSP bryg. Dariusz Sobczyk

Prezes Koła EiR Poż.RP . mł.bryg. Leonard Rysak,

Zawodnicy ; Drużyny JRG Gryfice i Emerytów Koła EiR P RP Gryfice

Licznik odwiedzin

8473386
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Całkowity
441
590
7621
7833633
20864
54159
8473386